Drukarnia Kobis

O nas

Od 1981 roku realizujemy Państwa zamówienia. Prawie 40 lat nieprzerwanej działalności i zdobywanych doświadczeń pozwala nam elastycznie dostosowywać się do Waszych wymagań i oczekiwań.

Specjalizujemy się w wykonywaniu druków niestandardowych, korzystając przy tym z różnorodnych technik drukarskich i introligatorskich. To u nas można zamówić eleganckie zaproszenia ślubne, jak również inne druki. Oferujemy pełną gamę usług poligraficznych dla firmy, między innymi: wizytówki, listowniki, koperty (ponad 50 wzorów), kartki świąteczne i wielkanocne, zaproszenia firmowe, teczki, dyplomy, bloczki notatnikowe z nadrukiem, karty okolicznościowe, foldery reklamowe itp.

Wykonujemy tłoczenie godła państwowego. Posiadamy reliefowe matryce do tłoczenia. Gwarantujemy wysoką jakość tłoczenia. Na Państwa życzenie, współpracujący z nami artyści graficy przygotują projekt tylko dla Was, który z przyjemnością zrealizujemy. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, skorzystania ze sklepu internetowego oraz do biura handlowego, Nowy Świat 30 w Warszawie

Współpraca:
kobis@kobis.com.pl

Drukarnia Kobis otrzymała Subwencje Finansowe, wsparcia udzielił Polski
Fundusz Rozwoju:
Tarcza Finansowa PFR 1.0
Tarcza Finansowa PFR 2.0

Tradycyjne doświadczenie drukarskie wraz z najnowszymi technologiami idealnie pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych potrzeb naszych klientów.
Przyjdź do nas, wybierz wzory i papiery

ul. Nowy Świat 30, Warszawa

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK | 9:00 - 18:00 +48 (22) 828 68 68 +48 (22) 828 43 21 kobis@kobis.com.pl

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami