Opakowania

Techniki

Tworzymy solidne, ręcznie wykonywane ekskluzywne pudełka oraz opakowania seryjne.

Przygotowujemy pudełka jedno, dwu elementowe ze specjalnym wypełnieniem piankowym lub bez. Do wykończeń stosujemy całą gamę uszlachetnień drukarskich - nadruki złotem, tłoczenia, lakiery. Pudełka wykonujemy z kartonów ozdobnych, tektury litej kaszerowanej płótnem introligatorskim i innych materiałów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie - nasze doświadczenie pozwoli nam przygotować projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Papeteria ślubna

Techniki

Oferujemy pełną gamę usług poligraficznych dla firm oraz Klientów indywidualnych.

Papeteria ślubna jest elementem, który stanowi piękne uzupełnienie całości wesela. W swojej ofercie mamy pełne komplety zaproszeń, kopert, winiet czy kart menu. Dzięki szerokiej gamie stosowanych przez nas technik drukarskich, każdy projekt jesteśmy w stanie uczynić wyjątkowym i indywidualnym

Wizytówki

Techniki

To mała rzecz która nas reprezentuje.

Wizytówki to jedne z realizacji jakie wykonujemy, dzięki zastosowaniu szlachetnych technik drukarskich stają się małymi dziełami sztuki jak i są najprostszą formą reklamy Państwa firmy. Wykorzystujemy do ich produkcji niemal wszystkie techniki uszlachetnień.

Koperty

Techniki

Spraw by korespondencja robiła niesamowity efekt już przy pierwszym spojrzeniu

Koperta to nieodłączny element zaproszenia. Do każdego druku jesteśmy gotowi przygotować kopertę z każdego rodzaju papieru, która uzupełni projekt zaproszenia. Wykonujemy koperty na zamówienie z papierów zwykłych i ozdobnych, każda z kopert podlega technikom uszlachetnienia i personalizacji. Jesteśmy w stanie… zadrukować koperty z zewnątrz jak i w środku, stosujemy również wyklejki z bibułki.

Zaproszenia

Techniki

Nasze zaproszenia są zapowiedzią czegoś więcej. To wstęp do pięknej i wyjątkowej historii.

Łączenie tradycyjnych technik druku i tradycji introligatorskiej z nowoczesnymi wzorami sprawia, że nasze zaproszenia są zawsze szykowne i oryginalne. Na Państwa życzenie, współpracujący z nami artyści graficy przygotują projekt tylko dla Was, który z przyjemnością zrealizujemy.

Druki firmowe

Techniki

Reprezentują Państwa firmę.

Oferujemy pełną gamę usług poligraficznych dla firm oraz Klientów indywidualnych. Gwarantujemy dostarczenie druków w najwyższej jakości, zarówno pod względem doboru papieru, jak i sposobu nadruku oraz uszlachetnienia.

Introligatornia

Techniki

Oferujemy różne rodzaje opraw, jak i konstrukcję broszur, falcowanie, dziurkowanie czy szycie. Bogate zaplecze pozwala nam na korzystanie kreatywnych i nowatorskich rozwiązań. Służymy pomocą w zakresie przygotowania Państwa materiałów do druku.

Oferujemy: fotoalbumy oprawa twarda torby kaszerowanie do B1 koperty szycie nićmi ozdobnymi szycie zeszytowe Współpracujemy również z drukarniami.

Tradycyjne doświadczenie drukarskie wraz z najnowszymi technologiami idealnie pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych potrzeb naszych klientów.
Przyjdź do nas, wybierz wzory i papiery

ul. Nowy Świat 30, Warszawa

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK | 9:00 - 18:00 +48 (22) 828 68 68 +48 (22) 828 43 21